nĚCO O MĚ A MÝCH PSECH

Psi jsou mojí láskou již od dětství. Prvního jsem však měla až v 18 letech, a to jorkšírského teriéra Dennyho (Willi Stříbrné přání). Během navazujícího magisterského studia v Brně jsme si s tehdejším přítelem pořídili hnědého labradora, kvůli kterému jsem nastoupila jako speciální pedagog do neziskové organizace ve Vyškově. Zde jsem se věnovala zejména zooterapiím. Štěk od svých 4 měsíců jezdil do práce z Brna se mnou, a začali jsme se tak věnovat canisterapii. Postupně přibyl australský ovčák Barnabáš (Ballou Srdcové Eso), který byl také od štěňátka vychováván pro canisterapii.

Z organizace jsem zhruba po čtyřech letech definitivně odešla, a protože jsem v Brně nenašla práci, kde bych mohla canisterapii využít, poohlídla jsem se jinde. Začala jsem pracovat v jeslích s montessori pedagogikou, pro kterou jsem se postupně nadchla. Pracuji zde již 3 roky a canisterapii se věnuji odpoledne ve svém volném čase.

V srpnu 2014 ve věku 11 let zemřel Denny. Tou dobou se začalo Štěkovo fatální onemocnění ledvin (diagnostikováno v r. 2011) projevovat, ale výborně se držel ještě dalšího půl roku. Zemřel 28.1.2015, do posledního okamžiku úžasný a milovaný.

Do party nyní přibíráme Bonifáce (Max Srdcové Eso).

 

 

 

 

 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode